Pazartesi-Cumartesi09.00- 19.00
Adres:Str. Poiana cu Aluni Nr.6 Cam. 1 Bl.17 Sc.3 Etaj.4 Ap.89 Sector 2 Bucuresti Romania
Sosyal Medya Hesaplarımız

HizmetlerimizDepolama ve Dağıtım

Sayen Intertrans iyi tasarlanmış risk tabanlı ürün güvenliği yönetim sistemleri aracılığıyla sürekli iyileştirme sürecini geliştirmekte, tedarik zinciri boyunca depolama ve dağıtım sırasında ürünlerin kalitesini ve güvenliğini sağlamaktadır.

Daha kaliteli, sağlıklı ve aynı zamanda maliyet avantajı sağlayan çözümleri müşterilerimize sunabilmek için, gelişen depolama teknolojilerini yakından takip etmekte, farklı otomasyonel çözümleri süreçlerine uyarlamaktayız.

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip alanlardan biridir. Bu alanın iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek tutulabilmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi adına büyük önem arz etmektedir.

Depolamanın, hammadde, yarı mamul ve nihai ürünleri, başlangıç ve tüketim noktalarına veya bunların arasında stoklayan ve yönetime stoklanan ürünler hakkında bilgi veren lojistik sistemin önemli bir parçası olduğunun bilinci ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim
LokasyonumuzŞubelerimiz
https://sayenintertrans.com/wp-content/uploads/2022/04/sayen-uluslarasi-tasimacilik-harita.png
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2022 SAYEN INTERTRANS S.R.L. Tasarım enochajans.com

Copyright © 2022 SAYEN INTERTRANS S.R.L. Tasarım enochajans.com