Pazartesi-Cumartesi09.00- 19.00
Adres:Str. Poiana cu Aluni Nr.6 Cam. 1 Bl.17 Sc.3 Etaj.4 Ap.89 Sector 2 Bucuresti Romania
Sosyal Medya Hesaplarımız

HizmetlerimizKarayolu Taşımacılığı

Sayen İntertrans olarak, uluslararası karayolu taşımacılığı, ihracat ve ithalat yükleriniz için lojistik destek vermekteyiz. Doğru planlama ve organizasyon ile gönderilerinizin tam zamanında ve güvenilir biçimde istenen yere ulaşmasını sağlıyoruz.

Uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde kara yolu taşımacılığı kilit rol üstlenmektedir. Karayolu taşımacılığı diğer taşıma türleriyle (denizyolu, demiryolu, vb.) birlikte, özellikle de taşımanın başlangıç ve teslimat aşamalarında kullanılabilmektedir. Sayen İntertrans esnekliği, hızı ve diğer taşıma türleriyle uyum bakımından birçok avantaja sahip olacaksınız.

Uluslararası kara yolu taşımacılığı dış ticarete konu olan fiziksel malların yurt dışına sevk edilmesinde satılan veya satın alınan mamulün tamamlayıcısı ve ayrılmaz bir parçasıdır. Karayolu taşımacılığı ürünün aktarma yapılmadan tam adrese teslim edilmesi yönünden diğer ulaştırma türlerine göre tercih sebebi olmaktadır.

Sayen İntertrans karayolu taşıma sistemleri; teknoloji, ağlar, uluslararası ve yerel kurallar ve düzenlemeler, bilgi ve iletişim, lojistik ve hizmet anlayış ve uygulamalarından meydana gelmektedir. Bu sistemler taşıma operatörleri, iç ve dış müşteriler, ekonomik ve sosyal faktörler ile devletin ortaya koyduğu yasal çerçeve ile sürekli etkileşim hâlindedir. 

 

Karayolu taşımacılık sektöründe arz ve talebin etkileşiminde destek hizmetler, taşımaya olan talep, güzergâh veya alternatif yollar, terminaller, gümrükler, sınırlar, ara geçiş noktaları, araçlar, işletmelerin sayısı, kurallar ve düzenlemeler etkin rol oynamaktadır. Sayen İntertrans taşıma sistemleri özellikle teknoloji, iletişim, ekonomi gibi dışsal faktörleri kullanmakta ve geliştirmektedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim
LokasyonumuzŞubelerimiz
https://sayenintertrans.com/wp-content/uploads/2022/04/sayen-uluslarasi-tasimacilik-harita.png
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2022 SAYEN INTERTRANS S.R.L. Tasarım enochajans.com

Copyright © 2022 SAYEN INTERTRANS S.R.L. Tasarım enochajans.com