Pazartesi-Cumartesi09.00- 19.00
Adres:Str. Poiana cu Aluni Nr.6 Cam. 1 Bl.17 Sc.3 Etaj.4 Ap.89 Sector 2 Bucuresti Romania
Sosyal Medya Hesaplarımız

HizmetlerimizDeniz Yolu Taşımacılığı

Alanında deneyimli kadromuz ve deniz taşımacılık departmanımız ile dünya limanlarından ve Türkiye üzerinden limandan limana ve kapıdan kapıya taşıma organizasyonları, tüm yükleme aşamalarında sağlıklı ve hızlı bilgi aktarımı ile hizmet vermekteyiz.

Denizyolu ile taşımacılığın ucuz olmasının yanı sıra çok miktarda ve hacimdeki yüklerin uzun mesafesinde taşınmasında çok elverişli bir ulaşım türüdür.

Denizyolu ulaştırmasında kitlesel taşıma kapasitesi maksimum seviyededir, bu nedenle taşımanın birim maliyeti düşüktür. Yüksek güvenlik olanaklarına sahip olan bu yöntem ayrıca enerji tüketimi açısından diğer taşıma yöntemlerine göre orta düzeydedir ve diğer taşıma yöntemlerine göre yükün teslim süresi uzun olsa da, kıtalararası taşımacılıkta büyük miktarda yüklerin ekonomik olarak taşınabilmesi açısından çok büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

Denizyolu taşımacılığı çevre dostu, ekonomik, kolay ve çok yönlü bir taşımacılık sistemidir. Uluslararası ticaretin çok önemli bir parçası olan deniz taşımacılığı, ülkeler arasında çok fazla miktarlarda malın taşınmasını sağlar. Konteyner taşımacılığı ise yöntem olarak en uygun maliyetli seçenektir. Sayen İntertrans olarak düşük maliyetle yüksek verim alabileceğiniz global deniz taşımacılığı hizmetlerini de sizlere sunuyor, farkımızı ortaya koyuyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim
LokasyonumuzŞubelerimiz
https://sayenintertrans.com/wp-content/uploads/2022/04/sayen-uluslarasi-tasimacilik-harita.png
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2022 SAYEN INTERTRANS S.R.L. Tasarım enochajans.com

Copyright © 2022 SAYEN INTERTRANS S.R.L. Tasarım enochajans.com